Conferentie ‘Het is tijd om het profetische te laten bloeien’

In Nieuws, Studies by Nehemia Ministries

God roept vandaag de dag nog steeds zijn zonen en dochters om te bewegen in het profetische. Hij roept ook sommigen voor de profetische bediening. Het profetische is van belang voor de kerk. Er zijn daarbij verschillende niveaus te onderscheiden: bewegen in de profetische zalving, de gave van profetie en het ambt van profeet. Het is belangrijk dat wij leren hoe wij de stem van God kunnen herkennen en onderscheiden, hoe wij profetische woorden aan anderen kunnen doorgeven en hoe wij de woorden die wij ontvangen kunnen toetsen.

Stephen en Rita Fedele

Stephen en Rita Fedele staan samen al ruim 35 jaar in de bediening en reizen de hele wereld over om vanuit hun profetische bediening gemeenten te ondersteunen en leiders te dienen. Vanuit het verlangen om meer mensen toe te rusten in de profetische gave, hosten we deze conferentie in Nehemia als onderdeel van de International Prophetic  School. Of je nu een profetische roeping hebt of geïnteresseerd bent in profetische gaven: we heten je van harte welkom voor deze conferentie.

Op deze conferentie zal het onderwijs van het 1e deel van de cursus worden gegeven. Het 2e en 3e deel zal naar verwachting in de komende seizoenen worden gegeven.

Inhoud

De volgende onderwerpen komen aan bod:

 • Is profetie voor vandaag?
 • Het verschil begrijpen tussen het Oude en het Nieuwe Testament
 • De niveaus in profetie
 • Tekenen van profetische openbaring
 • De valse profeet herkennen
 • Integriteit; een prioriteit bij profetie

Datum : Vrijdag 21 en zaterdag 22 juni 2019 

Programma vrijdag: (onder voorbehoud)

 • 19.30 Inschrijving, inloop koffie en thee
 • 20.00 start sessie 1

Programma zaterdag: (onder voorbehoud)

 • 9.00 Inloop koffie thee
 • 9.30 Sessie 2
 • 10.45 Koffie thee pause
 • 11.15 Sessie 3
 • 12.30 Verzorgde lunch
 • 13.30 Sessie 4
 • 14.45 Koffie thee pause
 • 15.15 Afsluiting.

Locatie : The Block (Nehemia Ministries), Dirck Uytenboogaertstraat 6, 3331 ES Zwijndrecht

Kosten :  € 100 euro

Aanmelden: leden van onze gemeente kunnen zich hier aanmelden.
Indien u geen lid bent van onze gemeente, is een aanbeveling van uw voorganger vereist. Klik hier voor het aanvraagformulier van uw aanmelding.